Junior kodér

Fulltime, IČO
Zpět na přehled

Kdo jsme?

Jsme digitální agentura bpromotion, která se specializuje na user experience, weby a webové aplikace. V současnosti cítíme potřebu růst a rozvíjet se a zároveň předávat naše stávající schopnosti a zkušenosti dál - proto hledáme tebe.

Juniorního kodéra, který má motivaci učit se novým věcem a posouvat se dál. Neočekáváme, že už máš za sebou stovky projektů; rádi tě budeme mentorovat a rozvíjet. Pevně věříme, že do tří let z tebe bude seniorní frontendista s velkým přesahem. Měl bys však mít už pevný základ, na kterém můžeme společně stavět.

Co by v tom základu mělo být?

Velmi dobrá znalost HTML a CSS
Responsive design
Nějaké základy JavaScriptu, jQuery
Alespoň povědomí o preprocesorech SASS nebo LESS
Práce s Invision

Jak tě finančně odměníme?

Chceme s tebou spolupracovat na fulltime, inhouse tady u nás v kanceláři v Opletalově ulici (naproti Hlavnímu nádraží v Praze).
Tvoje měsíční odměna bude 30 000 Kč, pokud ještě neumíš moc dobře JavaScript, ale chceš se ho naučit.
Pokud ho již umíš a chceš se učit nějaké další moderní postupy, skvělé, nabídneme ti 40 000 Kč měsíčně. U angličtiny úplně postačí, pokud ji ovládáš na úrovni čtení technické dokumentace.

V čem budeš pracovat?

Panuje u nás volnost, tzn. nebudeme ti vnucovat technologii, která ti nesedí. Naši vývojáři současně píšou styly v SASS i LESS a používáme metodiku OOCSS a BEM. Pro build používáme gulp, webpack, babel a spousty dalších npm balíčků, ale nepožadujeme jejich znalost. Rádi je spolu s javascriptem, Reactem a best-practices zahrneme do balíčku věcí, které tě tu naučíme.

S kým budeš pracovat?

Jsme malý tým, ale o to víc je důležitý každý člen. Práce každého z nás výrazně ovlivňuje celkový výsledek, navzájem si věříme a víme, že se můžeme spolehnout na schopnosti druhých. Zároveň rádi inovujeme, nemáme žádné zajeté procesy, kterých bychom se drželi zuby nehty. Vládne u nás naprostá flat hierarchie, názory všech jsou vyslyšeny. Kromě bPromotion vlastníme i tiskárnu Delatero a dva startupy, o kterých už jsi možná někdy slyšel - Operatio a Carebnb.

Jak fungujeme jako tým?

Nepoznáš nás jenom jako kolegy, ale i jako kreativní lidi mimo kancelář, a to třeba při pravidelných společných snídaních, obědech nebo na teambuildingu. Samotný pracovní den pak probíhá v uvolněné přátelské atmosféře.

Chceš se s námi sejít? Napiš na patrik@bpromotion.cz.